Skip to main content

TULIPANEK

O nas

O nas

Witaj w mojej pracowni!

Jestem Dagmara.
To ja stoję na czele Zespołu i przekładam Wasze pomysły na rzeczywistość! Podobno wiem, o czym marzycie, nawet jeśli nie potraficie tego opisać. Jednak nie mi to oceniać, więc sprawdźmy czy tym razem również tak będzie!

Tworzenie dekoracji to bardzo złożony proces. Zaczynamy od pomysłu: Waszego lub naszego. Wspólnie ustalamy szczegóły, kolorystykę i dodatki. Późniejsze działania odbywają się już w ścisłym kręgu TULIPANKA, gdzie przygotowujemy dla Was elementy stałe, działamy kwiatowo itd. Dlatego trzeba to powiedzieć otwarcie: nie zdziałałabym nic w pojedynkę! Wasz projekt dekoracji przechodzi przez wiele procesów w ciągu paru miesięcy, a najgoręcej robi się na kilka dni przed Waszą uroczystością, kiedy zacieśniamy szyki i dajemy z siebie wszystko.

Wraz z moim Zespołem dbamy o każdy szczegół aranżacji i sprawiamy, że jest ona naturalnym dodatkiem do Waszego przyjęcia. Już 8 lat tworzymy piękno i zachwycamy się nim razem z Wami! Doświadczenie kolejnych realizacji utrzymuje nas w przekonaniu, że to, co robimy jest oryginalne, naturalne i niewymuszone.

O nas

Motorem do dalszego działania jest Wasz uśmiech i zachwyt,
o który walczymy od początku do końca naszego kontaktu.